İZOMER Bilgisayar
izomer : e-mor
izomer : ofis

HakkımızdaÜrünlerİrtibatAna Sayfa
20 yılı aşkın tecrübesinin bir eseri olarak, Ümit Şafak tarafından 1995 yılında kurulmuş olan İzomer; temel olarak, sebze/meyve hallerinde faaliyet gösteren firmalara ve döviz bürolarına yazılım ve bilgisayar satışı yapmaktadır. Belirtilen bu iki sektör içerisinde, yazılım kullanan kurumların yaklaşık %98'ine İzomer hizmet vermektedir. Müşterilerinin bilgisayarla ilgili tüm sorunlarında onlara destek olan İzomer; bunu yazılım satışı, teknik servis hizmeti ve danışmanlık hizmetlerini bir bütün olarak verebilmesine borçludur.

İzomer, her meslek dalının ihtiyaçlarının farklı olduğunun bilinciyle; müşterilerine sektörel çözümler sunmaktadır. İzomer, sebze/meyve halleri ve döviz büroları alanlarında gösterdiği yüksek performans ve çalışanlarının 20 yılı aşkın ticari sektör deneyimiyle, tüm işletmelerin yazılım ve bilgisayar ihtiyaçlarını o işletmelere özgün çözümlerle karşılamaya hazırdır.

İzomer, müşteri memnuniyetini temel hedef olarak ele almakta ve müşterilerinin bilgisayarla ilgili tüm sorunlarını hızlı ve yeni sorunlara yol açmayacak şekilde çözmektedir. Bünyesindeki 7 tecrübeli elemanıyla 120'si yıllık bakım anlaşmalı olmak üzere 150'den fazla işletmeye hizmet vermekte olan İzomer'in merkezi, Konak / İzmir'dedir.

izomer bilgisayar ticaret limited şirketi